Tiskové zprávy | LANO

Tiskové zprávy

Nejlepší mladí čeští lezci, medailisté OH, MS a SP i špičkoví trenéři otevřou v Písku tréninkové centrum

13. 9. 2021

Slavnostní otevření tréninkové boulderingové stěny v jihočeském Písku připravil na sobotu 18. 9. 2021 oddíl sportovního lezení HORN climbing Písek ve spolupráci s Lezeckou asociací nezávislých odborníků (LANO). Nová stěna vytváří v jižních Čechách unikátní tréninkové zázemí – mimo jiné je zde k dispozici elektronicky ovládaný naklápěcí lezecký profil, variabilní campus board, elektronicky ovládaná deska pro izolované tréninkové prostředky i profily a chyty speciálně určené pro nácvik náběhů, skoků a dalších prvků moderního boulderingu.

Více

Projekt LANO TOP TEAM odstartoval

5. 8. 2020

Unikátní projekt podpory vrcholových sportovců a talentované mládeže nazvaný LANO TOP TEAM pomáhá již 19 závodníkům. Jeho zřizovatelem je Lezecká asociace nezávislých odborníků, z. s. (LANO). Projekt navazuje na odborný servis a komplexní podporu sportovců poskytovaný touto organizací. Členy LANO TOP TEAMu jsou v roce 2020 zejména závodníci v soutěžním lezení, ale zájem projevili i sportovci z dalších odvětví.

Tisková zpráva ke stažení zde.

Více
Nikdy toho nechtěj moc vědět. Čím méně toho člověk ví, tím snadněji se mu žije. Vědění činí člověka svobodným - ale nešťastným.
Erich Maria Remarque